4 listopada 2014

Ze zdjęciem

Dziś chciałabym Wam pokazać kartkę ze zdjęciem - to pierwsza moja tego typu praca. A kartkę wykonałam na ślub dla znajomych, w którym mieliśmy ostatnio radość uczestniczyć :) Kartka w brązach (takie miałam zdjęcie) z dodatkiem koloru bordowego i żółtego :) Oczywiście kwiatki wykonałam własnoręcznie :)
Mam ogromną nadzieję, że już niedługo pokażę Wam jak je robię - tylko jakoś tak remont rozprzestrzenił nam się i część rzeczy wylądowała w mojej pracowni, do której przez to mam zdecydowanie ograniczony dostęp... ;)
Oto kartka:Zostałam ostatnio wyróżniona przez Olę, która tworzy piękne prace - możecie je podejrzeć tutaj :) Bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie :) A pytanie, jakie zadała mi Ola jest następujące:

Czym dla Ciebie jest kartkowanie i prowadzenie bloga?

Kartkowanie... Och, to jest bardzo ważna część mojego życia, bo moja największa pasja :) Zdarzają się takie momenty, że przez kilka dni nie mam czasu, albo najzwyczajniej w świecie siły, żeby usiąść do biurka i coś powycinać, pokleić... po takich kilku dniach, mam wrażenie, że ciężej mi się oddycha ;)
A prowadzenie bloga, jest dla mnie wielką radością i jednocześnie wyzwaniem :) To możliwość podzielenia się tym co stworzyłam z "całym" światem :) To motywuje do działania, do tworzenia... Ale jest to też dla mnie możliwość poznawania nowych, utalentowanych osób :) Możliwość podziwiania i zachwycania się tym, co stworzyli inni. A ja bardzo lubię się zachwycać :)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej nocy,
JustynaM

8 komentarzy:

 1. Piękna! ;) Kwiaty są jak zwykle zacwycające! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Kiedyś wydawało mi się, że Justyna to rzadkie imię... Teraz widzę, że jest nas sporo ;)

   Usuń
 3. Kwiatki jak zwykle zachwycające, pięknie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka jest urocza, pięknie wychodzą Ci kwiatkuszki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. no kwiatki są świetne, bardzo mi się podobają, kartka zresztą też!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowa :)